Tüm Kategoriler
EN
Şirket Profili

Ana Sayfa > Hakkımızda > Şirket Profili

Şirket Profili

Şirket Profili

Hunan WPX Communication Technology Co., Ltd. (bundan sonra WPX olarak anılacaktır) Ağustos 2009'da aşırı gerilim koruma cihazları üretiminde uzmanlaşmış olarak kurulmuştur. Ar-Ge departmanımız, üretim atölyemiz, satış ve satış sonrası servis ekibimiz var ve 2000 metrekareden fazla bir üretim üssü kurduk.

Yıldırımdan Korunma Ürünleri ve Uygulamaları:

Ürünlerimiz iletişim, elektrik enerjisi, finans, ulaşım, petrokimya, güvenlik izleme, hava durumu, fotovoltaik, radyo ve televizyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz güzel görünüm, mükemmel performans, istikrarlı ve güvenilir kalite ve mükemmel satış sonrası hizmet ile kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Değerlerimiz

Yaratıcılık ve coşku olumlu ve bulaşıcıdır. Aynı zamanda işimizin temel değerlerinden biri olan inovasyonun da temelini oluştururlar.

Yenilikçilik

İnovasyon geleceğe köprüdür. Dolayısıyla müşteri ihtiyaçlarını ele alma, ürün üretme ve çözüm sunma sürecinde de düşünce tarzımıza yön veren belirleyici bir faktördür.

Kalite

Yol gösterici ilkemiz: bizden memnuniyetiniz, bizimle çalışmaktan zevk almanız. Bu sadece kalite için geçerli değildir. Her şekilde geçerlidir.

cesaret

İlerliyoruz. Zor zamanlarda bile buna ikna olduk. Uzun yıllara dayanan endüstri deneyimi biriktirdik ve müşterilerimizle olumlu bir işbirliği ilişkisi sürdürdük.

Güvenilirlik

İyi ortaklıklar her zaman zamanın testine dayanacaktır. Bu nedenle her zaman uzun vadeli planlar yaparız. Sağlam bir mali temelimiz var. Değişen ortamla birlikte eğitime uzun vadeli yatırımlar yapacağız.

Güven

Güven, herhangi bir başarılı ilişkinin temelidir. Müşterilerimizle her zaman açık ve dürüst bir şekilde iletişim kuruyor ve anlaşıyoruz, bu da müşterilerimizin güvenini kazandı. Bunun için minnettarız.

Çalışma Süresi:8:00 ~ 17:00

ŞİMDİ SORUYORUZ

kapat
Şimdi Enquire